Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Alban Skënderaj & Dalool - 1000 Premtime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  110

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2017

2017-03-23T21:21:43

Më Shumë Nga

Dj Dalool

Muzika & Teksti:

Alban Skënderaj

Muzika:

Dj Dalool


Ku jane fjalet qe ke thene?
Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Dhe premtimet qe ke dhene,
ti ku i ke? Ti ku i ke?

Ku jane endrrat qe pame?
Ku jane planet qe thurem sebashku?
Ku jane netet e gjata ne ballkon?

Ku jane lojrat, sekretet qe ndame?
Ku je sonte, pergjigju se paku!
Ku jane ndjenjat qe une kam?

Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Puthjet e tua ti sonte ku i ke?
Ti ku i ke? Ti ku i ke,
njemije premtime, njemije premtime qe i dhe!?

Ti mos me lere ne erresire, ne erresire, ne erresire
Jo mos me thuaj lamtumire, jo lamtumire, jo lamtumire

Ku jane sot ato puthje nen hene?
Ku jane kenget buze detit rreth zjarrit,
tatuazhet mbi sup me emrat tane?

Ku jane hapat qe kurre nuk u ben?
Ku je sot, ku jane dridhjet e zerit?
Ku jane lotet qe nuk rane?!

Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Puthjet e tua ti sonte ku i ke?
Ti ku i ke? Ti ku i ke,
njemije premtime, njemije premtime qe i dhe?!


Ky tekst u dërgua nga loving uKartolina (3)

2018-07-07 16:35:09
Ku jane lojrat sekretet qe ndame?
Ku je sonte pergjigju se paku!
Ku jane ndjenjat qe une kam?
2018-02-12 09:21:44
Ku jane endrrat qe pame?
Ku jane planet qe thurem sebashku?
Ku jane netet e gjata ne ballkon?
2017-12-08 16:33:21
Ku jane fjalet qe ke thene?
Ti ku i ke? Ti ku i ke?
Dhe premtimet qe ke dhene,
ti ku i ke?

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet