Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - A I Sheh (Feat. Arilena Ara)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Te kerkoj falje, falje
Falje, falje
Qe nuk gjej dot nje rrugdalje
Po pres per nje ringjallje

Alban Skenderaj:
A i sheh rreth teje bukuritë?
Malet, lumejnt, oqeanet, ti a i sheh?
Jan per ty, a i sheh?
Rrezet e diellit mbi poezi
Ngjyrat e gjith kesaj bote, ti a i sheh?
Jan per ty, a i sheh?

Thuam a i sheh, sheh, sheh
Sheh, sheh, sheh
Ti a i sheh, lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
Sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jan per ty, a i sheh?

Te kerkoj falje, falje
Falje, falje
Qe nuk gjej dot nje rrugdalje
Po pres per nje ringjallje

Arilena Ara:
A i sheh puthjet ne perendim?
Pikat e shiut qe bien, ti a i sheh?
Jan per ty, a i sheh?
Lotet qe rrjedhin nga nje gezim
Buzqeshjet nga nje femije, ti a i sheh?
Jan per ty, a i sheh?

A i sheh dallget, qe perplasen shkembinjve sa her qe mendoj per ty, a i sheh?
Jan per ty, a i sheh?
Kenget dhe vargjet, qe i thurra me shpirt e me zemer ne duar, ti a i sheh?
Jan per ty, a i sheh?

Te dy bashke:
Thuam a i sheh, sheh, sheh
Sheh, sheh, sheh
Ti a i sheh, lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
Sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jan per ty, a i sheh?

Te kerkoj falje, falje
Falje, falje
Qe nuk gjej dot nje rrugdalje
Po pres per nje ringjallje

A i sheh dallget, qe perplasen shkembinjve sa her qe mendoj per ty, a i sheh?
Oh, i sheh?
Kenget dhe vargjet, qe i thurra me shpirt dhe me zemer ne duar, ti a i sheh?
Oh, i sheh?

Thuam a i sheh, sheh, sheh
Sheh, sheh, sheh
Ti a i sheh, lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
Sheh, sheh, sheh, ti a sheh?
Jan per ty, a i sheh?

Te kerkoj falje, falje
Falje, falje
Qe nuk gjej dot nje rrugdalje
Po pres per nje ringjallje


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Alban Skënderaj
Featuring: Arilena Ara
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/12/2020
Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Alban Skënderaj
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: Lorenc Aliaj (Avaxus)


Alban Skënderaj - A I Sheh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A I Sheh".
3. Video është e këngës "A I Sheh", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

19
28
21
20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0