TEKSTESHQIP

Alban Skënderaj & Elgit Doda
Parajsa Ime 2 (Per Sempre)
Lyrics

Pa Rolex, pa Porsche
Pa Moet, pa Prive
A thua nuk jam normal?
Nuk jam i fort, e sheh
As nuk dua ta fsheh
Madje, shum emocional

Por ty nuk te godet aparenca
Se lumturin e gjen tek esenca
Dhe rritet dal ngadal konfidenca
Kur me thua e jotja jam per sempre

A a a a a a a a a
Me ty jam billioner, me ty jam billioner my baby
A a a a a a a a a
Parajsa ime je, parajsa ime je per sempre
2x

Pasa, pasa
Luhet loja
Golin e bejm ne
Bingo dita, bongo nata
Sa nuk ke iden
La vida loca ne na ndjek permas
Nuk kena pasuri por kena klas jej
Besom, nuk o cliche
Nuk jena demode
Detin ja ku e ke
Baila, ti baila
Pa lek e pa coupe
Pa shishe chardonnay
Leviz per mu baby
Baila, ti baila
Yummy, yummy, yummy je
Me mire ti se sa gourmet
Per ndjenjat e mia ti je bank
Yummy, yummy, yummy je
Po do shpirti me u shpreh
Eja, pasuroj edhe pak

A a a a a a a a a
Me ty jam billioner, me ty jam billioner my baby
A a a a a a a a a
Parajsa ime je, parajsa ime je per sempre
2x

O, o
Pasa, pasa
Luhet loja
Golin e bejm ne
O, o
Bingo dita, bongo nata
Sa nuk ke iden
O, o
Tiki, taka
Luhet loja
Kupen e ngrejm ne
O, o
Bingo dita, bongo nata
Per sempre

A a a a a a a a a
Me ty jam billioner, me ty jam billioner my baby
A a a a a a a a a
Parajsa ime je, parajsa ime je per sempre
2x

DËRGOI:
INFO
Projekti përcillet tek fansat i punuar mjaft mirë me anë të një klipi muzikor, për të cilin u bashkëpunua me Imagine Films. Ky videoklip u publikua me datë 19 Qershor 2021. Kënga vjen me vargje nga Alban Skënderaj, ndërsa produksioni në studio është shkruar nga Elgit Doda.