Albana Azizi

Albana Azizi Në Top Fest 9

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-03-2012]
Edhe këngëtarja Albana Azizi i është bashkangjitur konkurrentëve në "Top Fest 9".
Ajo është prezantuar me këngën "E fundit në kufi", këngë e cila është punuar nga Xhevdet Gashi dhe me tekst të shkruar nga Arsim Bunjaku.

Kjo është hera e parë për Albanën që është paraqitur në festivalin "Top Fest".
 (Telegrafi)

Albana Azizi Në Top Fest 9


Komente 1