Albana Azizi

Albana Azizi Vjen Së Shpejti Me “Kalle Sonte”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-10-2013]
Këngëtarja kosovare Albana Azizi ka realizuar këngën e saj më të re të titulluar “Kalle Sonte”.
Albana ka zgjedhur studion Genton për të realizuar projektin e saj të ri muzikor.

Kënga do të shoqërohet edhe me videoklip, i cili është realizuar nga “Urban Graphics”, dhe i cili do të publikohet së shpejti.

Albana është shprehur "e kënaqur me realizimin e këngës", e cila do të jetë ritmike dhe me një tekst të shumë kapshëm nga dëgjuesit.
 (Telegrafi)

Albana Azizi Vjen Së Shpejti Me “Kalle Sonte”

  Albana Azizi (Thaila) - Kalle Sonte [Teksti dhe Klipi]

Komente 0