Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Azizi (Thaila) - Per Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Te thirra, te ndjeva
Me zerin tim te gjeta
Ne heshtje, bertita
Shpirtin tim e ngrita
Kerkova ti te vish
Ti te jesh me mua,
Kerkova dashurine...

E vetme kerkova
Me hapsire mes yjeve pertej
Te doja ty,
Ty perseri
Kerkova lundrova
Ne hapsire mes yjeve pertej
Te doja, te dua ty perjete
A-a-a-a-a

Jetuam,
Kaluam
Jet' mbi jet te dehur,
E huaj,
Me thuaj
Qe nuk ke harruar...
Cdo moment nese sje tiiii
Eja perseri,
Cdo ambient me duket bardh e zi pa ty

E vetme kerkova
Me hapsire mes yjeve pertej
Te doja ty,
Ty perseri
Kerkova lundrova
Ne hapsire mes yjeve pertej
Te doja, te dua ty perjete
A-a-a-a-a


Albana Azizi (Thaila) - Per Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Jete".
3. Video është e këngës "Per Jete", por nuk këndohet nga Albana Azizi (Thaila).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi:


Komente 0