Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Azizi - Sa Mire Ta Bona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  5

REF. 2x;
Of of sa mir ta Bona
qe s'te lash me nejt te nana
edhe nana e ka dit
qe per mua vajz je rrit

Jam Dal me shoqnin veç per me pi
fustanin qe kam vesh ua kam vedh
zemra Don me m'plas ah don me m'plas

se je pa ndjenja ndjenja ndjenja
ti je pa ndjenja ndjenja ti aaaa
je pa ndjenja ndjenja ndjenja
ti je pa ndjenja ndjenja ti aaaa

REF. 2x;
O zot o sa mir ta Bona
qe S'te lash me nejt tek nana
edhe nana e ka dit
qe per mua vajz je rrit
Albana Azizi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/10/2019
Teksti: Floriant Salihu (Flow) & Albana Azizi
Video Produksioni: Urban Graphics
Produksioni: Floriant Salihu (Flow)


Albana Azizi - Sa Mire Ta Bona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mire Ta Bona".
3. Video është e këngës "Sa Mire Ta Bona", por nuk këndohet nga Albana Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Albana Azizi:


Komente 0