Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - Miljona Vjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mbeti nje tregim
mbeti nje sekret
dashuria jone e vertet
Nuk te njoha mire
ishte nje gabim
Ti ke mbet denim i shpirtit tim

miljona vjet miljona vjet
skisha mujt ty me t'lan vet
miljona vjet do t'kisha qa
qka m'ke ba sta kisha ba

miljona vjet miljona vjet
skisha mujt ty me t'lan vet
miljona vjet do'tkisha qa
qka m'ke ba sta kisha ba

Denohem pa faj
faji mbet jetim
deshmitar ka mbet loti im
me ke prish qetesine
tradheti me ke fal
ti me paske desht vetem me fjal

Miljona vjet miljona vjet
skisha mujt ty me t'la vet
miljona vjet do t'kisha qa
qka mke ba sta kisha ba

miljona vjet miljona vjet
skisha mujt ty me t'lan vet
miljona vjet do t'kisha qa
qka mke ba sta kisha ba


Ky tekst u dërgua nga Elisa

Albana Mesuli - Miljona Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miljona Vjet".
3. Video është e këngës "Miljona Vjet", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:


Komente 0