Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albatrit Muqiqi - Boll Boll

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Boll".
3. Video është e këngës "Boll Boll", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albatrit Muqiqi - Boll Boll  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Këngë e albumit:

"Boll"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

1 🔥

14/12/2009

2009-12-13T23:00:00+00:00Nuk pate nata aq minuta.. Sa pata dëshire.
Vetëm edhe 2 minuta Do t´ishte shum mir
Dy minuta jan nje shekull
Kush din me i shfrytzu
E un as buzët s´ti kam prekur e jam përvelu

Ref:Boll booll ! ...
boll i kemi fshe Dëshirat
Boll booll ! shkuan vitet më të mira
Boll booll ! me dilema e Fajsime
Boll Booll ! Sonte Të Dua Zemra Ime!

Zbardhi dita e nuk dita
Dy fjal me ti gjet! e për dy fjal u mërzita
Si nuk ti thash vet !
Se dy fjal jan një roman
Kush din me i lexu !
e hallin tim e din aman
Kush ka Dashuru !

Ref:
Boll booll !
...boll i kemi fshe Dëshirat
Boll booll !
shkuan vitet më të Mira
Boll booll ! me dilema e Fajsime
Boll booll ! Sonte Të Dua Zemra Ime!...


Ky tekst u dërgua nga  fllanxa
Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet