A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Albatrit Muqiqi - Qysh Po Thu  (Feat. Noga)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Featuring

Noga

Këngë e albumit:

"Boll"

Këngë e albumit:

"Souljah"


A me flejt, a me u qu,
A me nejt a mee shku?
Qysh po thuu ti qysh po thuuu..?!
A me majt a me kthy ,
A me kajt a me kcyy...?
QYSH po thu ti qysh po thuuuuuu...?

REF: Na kan ra mesysh, ahh qka na kan ba ,
na kane nda ne dysh eh ne ishim njaa,
Qysh po thuu ty veq ty po du me t´ngu!
Na kan ra mesysh ahh cna kan ba,
Na kane nda ne dysh eh ne ishim njaa,
QKA po thuuu tash kur me ke traaadhtuu...?

A me fleejt a me u qu,
A me nejt a mee shku?
Qysh po thuu ti qysh po thuuu..?!
A me majt a me kthya ,
A me kajt a me kcyy...?
Qysh po thu ti qysh po thuuuuuu...?

REF: Na kan ra mesysh ahh cna kan ba..
Na kane nda ne dysh eh ne ishim njaa,
Qysh po thuu ty veq ty po du me t´ngu!
Na kan ra mesysh ahh cna kan ba,
Na kane nda ne dysh eh ne ishim njaa,
Qysh po thuuu taaaash kur me ke traaadhtuu...?!
Na kan ra mesysh ahh qka na kan ba,
Na kane nda ne dysh eh ne ishim njaa,
QKA po thuuu taaaash kur me ke traaadhtuu...?!


Ky tekst u dërgua nga Besiii.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018