Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albatrit Muqiqi - Edhe Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Pak".
3. Video është e këngës "Edhe Pak", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Albatrit Muqiqi - Edhe Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  168

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Komente

5 🔥

02/10/2013

2013-10-01T23:00:00+01:00Nise Jetën,Nise Jetën e Re..
Edhe Pse Mua ne Zemrën Tënde Me Ke....
Ti Rrezikun Ti Rrezikun Se Njeh....
Brenda Vetes Brenda Shpirtit Me Fsheh

Edhe pak...edhe pak...te me duash ...ti edhe pak
Edhe pak...edhe pak...te me duash ...ti edhe pak....

Si te Çmendur u Betuam Ne
Njesoj do jemi dhe ne Jetën e Re....
Ti Rrezikun ti Rrezikun Se Njeh....
Brenda vetes mbrenda shpirtit me fsheh

Edhe pak...edhe pak...te me duash ....ti edhe pak
Edhe pak...edhe pak...te me duash ...ti edhe pak....
Edhe pak...edhe pak...te me duash ...tiedhe pak
Edhe pak...edhe pak...te me duash ...ti edhe pak....

Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video

Ky tekst u dërgua nga berlindaist1   ALDOooo
Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet