Official Video

Top 200

Albatrit Muqiqi - Sa Sa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  62

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2014

2014-08-17T13:22:12

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Orkestrimi:

Threedots

Video Produksioni:

Urban Graphics
A E Ke Pyet Veten Sa Me Doje
A E Ke Pyet Veten Sa Me Ndjen
Ti Ke Mendu Gjithçka Me Thoje
Do Ta Besoj Dhe Pse Genjen
A Mund Te Pyes Sa Me Doje
A Mund Te Pyes Sa Me Ndjen
Ti Ke Mendu Gjithcka Me Thoje
Do Ta Besoj Dhe Pse Genjen

Ref.
Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Te Pyes Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Se Di Se Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Te Pyes Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Jo S'e Di...

A Ke Harru Ti Kur Me Thoje
Se Bota Jote Isha Un
E Pate Kohen Ta Jetoje
Por Un Nuk E Jetova Kurre.

A Mund Te Pyes Sa Me Doje
A Mund Te Pyes Sa Me Ndjen
Ti Ke Mendu Gjithcka Me Thoje
Do Ta Besoj Dhe Pse Genjen.

Ref.
Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Te Pyes Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Se Di Se Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Te Pyes Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Jo S'e Di...


Ky tekst u dërgua nga sarah barbara
Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:

Më Shumë...