Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Emri i Vërtetë:
  • Arber Kacoli
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Albboy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete Arber Kacoli dhe ben pjese ne grupin e famshem "Banda Botuesi". Eshte i martuar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Rameka

Zero

Blazer

Krimineli

Eagleye (Kiameti)

G Bani

Mali G

AK

Bohemi

Loko


Tags: Albboy, Alb-Boy, Arber Kacoli

Krijo Një Kartolinë