Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alberie Hadergjonaj - Kur Nuk Shkon Nuk Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Nuk Shkon Nuk Shkon".
3. Video është e këngës "Kur Nuk Shkon Nuk Shkon", por nuk këndohet nga Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Alberie Hadergjonaj - Kur Nuk Shkon Nuk Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Muzika:

Alberie Hadergjonaj

Teksti:

Big Basta

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"O Sheqer"

Këngë e albumit:

"Potpuri Nga Albatrade"

Këngë e albumit:

"Maturantet"

Këngë e albumit:

"Kur Nuk Shkon, Nuk Shkon"

Pjesëmarrëse në

VFM 2011

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00S'di sa net i kam kaluar
une pa ti une pa ty
derdha lot per te t'haruar
ti se di ti se di . aaaa
nese don qe te ta them ty
sa te du sa te du
me mire zemren time e mer
se s'po mundem me duru

Reff:
Pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti
e mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti e
mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
aaaaaaa!

Ku jan endrat qe besuam
une dhe ti une dhe ti
te di kur me doje mua
perendi perendi . aaaaa
ndoshta veq atehere me doje
shume m'doje shume
sepse vetem ke nje tjeter
dhe spo mundem me duru

Reff:4x
Pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti
e mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti e
mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
aaaaaaa!

Muzika: Alberie Hadergjonaj
Teksti: Big Basta
Video Produksioni: MAX Production

Ky tekst u dërgua nga Drita Shaini   NoraKS   saramk
Më Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë