Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - E Mohove Dashurin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

S'di sa nete i kam kaluar
Une pa ty une pa ty
Derdha lote per te te harruar
Ti s'e din ti s'e di

Nese don te ta them
Sa te dua sa te du
Me mire zemren time e merr
Se s'po mundem me duru

Ref...x2
Pse ma morre shpirtin tim
Dite e nate e ke dite
E mohove dashurine qe ta dhashe
Sa te kam prit

Ku jane endrrat qe besuam
Une dhe ti une dhe ti
Ti dikur me beje mua
Perendi perendi

Ndoshta veç po te them
Me doje shume me doje shume
Sot s'je vetem me nji tjeter
Dhe s'po mundem me duru

Ref...x2
Pse ma morre shpirtin tim
Dite e nate e ke dite
E mohove dashurine qe ta dhashe
Sa te kam prit

...

Ref...x2
Pse ma morre shpirtin tim
Dite e nate e ke dite
E mohove dashurine qe ta dhashe
Sa te kam prit


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Alberie Hadergjonaj - E Mohove Dashurin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mohove Dashurin".
3. Video është e këngës "E Mohove Dashurin", por nuk këndohet nga Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:


Komente 0