TEKSTESHQIP

Albert Sula
Happy New Year
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Happy New Year" kënduar nga Albert Sula.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.