Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albin - Erdhi Koha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Cfar fati, gjithë po kërcejn
Kanë harruar ty të rrembjen
E me syt provoko,
e kjo zemër a duro
Erdhi koha t’veproj

Si mund ti rrezistoj ata sy
Cdo qelizë digjet per ty
Te kap per dore,
impulset si ndaloj
Erdhi koha t’vazhdoj

Ref
Unë të dua dhe s'ka tjeter
Jam i vetmi qe ta di vlerën
Shpresoj ta kuptosh me shikim
Qe kam ardh me qëllim
Une te dua dhe ska tjeter
Jam i vetmi qe ta di vlerën
Nuk e di a do ja dal mbanë
E kuptova qe je thikë me dy anë

Po më hipnotizo,
e me vepra konfuzo
Dhe pastaj me refuzo
E keqe e mbuluar,
gjarpër i maskuar
Prap ngela i lenduar

Si mund ti rrezistoj ata sy
Cdo qelizë digjet per ty
Te kap per dore,
impulset si ndaloj
Erdhi koha t’vazhdoj

Ref
Unë të dua dhe ska tjeter
Jam i vetmi qe ta di vlerën
Shpresoj ta kuptosh me shikim
Qe kam ardh me qëllim
Une te dua dhe s'ka tjeter
Jam i vetmi qe ta di vlerën
Nuk e di a do ja dal mbanë
E kuptova qe je thikë me dy anë


Albin - Erdhi Koha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhi Koha".
3. Video është e këngës "Erdhi Koha", por nuk këndohet nga Albin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0