Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Azemi - Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kur më thanë me të lanë,
Këtë prag me lanë,
Spo muj tmarr frymë,
Oh krejt o nxane...
Kur më thanë se krejt,
Duhesh me i lan,
Nuk kish ma keq,
Nuk kish ma rand...

Hajde ti,
Hajde merre kohën që ma vrave ti,
Hajde merri syt që mi lage ti...
Hajde shihe jetën që ma bane zi...

Ska met sen,
E di që ske lan vend,
Mke thy,
mke vra,
mke rrejt,
E thu qysh mun a flen...
Apo ti nejher ke me u pendu,
Me vujt që mle me shku,
E di që ti se meriton,
Por un prap ty po ta thom...

Hajde ti
Hajde merre kohën që ma vrave ti,
Hajde merri syt qe mi lage ti,
Hajde shihe jeten që ma bane zi...
Albina Azemi
Publikimi: 26/12/2020
Teksti: Diamant Sinanaj (BlackLion) & Albina Azemi
Produksioni: Gezim Lazri
Video Produksioni: Dardan Sadiku


Albina Azemi - Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Albina Azemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Azemi:


Komente 0