Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Azemi - Marre Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Marre" kënduar nga Albina Azemi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Marre".

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Albina Azemi
Publikimi: 15/05/2023
Teksti: Albina Azemi & Gezim Lazri
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Gezim Lazri & Jimmy
Muzika: Jimmy, Albina Azemi & Kras
Styling: Kleita IbrahimiAlbina Azemi - Marre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marre".
3. Video është e këngës "Marre", por nuk këndohet nga Albina Azemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Albina Azemi:


Komente 0