Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albina Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Albina Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2011, Albina Jakupi merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Nje Jemi". Më datë 10 Nëntor 2012, Albina Jakupi publikon videoklipin "Tani Ti Shko". Në Janar 2014, Albina Jakupi & Ejona Gjinolli marrin pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Xhamadani Vija Vija"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dea Sabriu

Triola Jakupi

Xhenis Dhima

Rina Shyti

Estela Nikoliqi

Elvira Morina

Arta Grajqevci

Lirika Krasniqi

Donika Zhushi

Egzona Kryeziu


Tags: Albina Jakupi, Albina's Band

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet