TEKSTESHQIP

Albina Thaqi
Ani Bre Ani
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ani Bre Ani" kënduar nga Albina Thaqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ani Bre Ani".
INFO
Më datë 17 Janar 2024, Albina Thaqi publikon videoklipin "Ani Bre Ani". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli, ndërsa orkestrimi u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.