Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albos - Dy Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Me fillim gabova
me ty kur jam njoftu
met harru u mundova
por smujta met harru

Me fillim u un duhej njeren ta zgjedh
Porn je fillim i keq ketu sod me ka sjell
Te dyat ne te njejten koh un
i doja shum por sdija cilen ta zgjidhja 2x

Dy dashuri zemra smund ti mbaj
Nese njera do te qesh ajo tjetra do te qaj
Dy dashuri smund ti kem un
e di qe gabova por te dya i dua shum

Me fillim gabova kur ty te thash te du
e kisha nje tjeter po smujsha me largu
me fillim un duhej ate te mos tapranoj
duhej ti tregoja se nje tjeter e dashuroj
te dya ne te njejten koh un i doja shum
por sdija cilen ta zgjidhja 2x

Dy dashuri zemra smund ti mbaj
Nese njera do te qesh ajo tjetra do te qaj
Dy dashuri smund ti kem un
e di qe gabova por te dya i dua shum
Albos
Publikimi: 15/05/2014
Festivali: Celësi Muzikor 8


Albos - Dy Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Dashuri".
3. Video është e këngës "Dy Dashuri", por nuk këndohet nga Albos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albos:


Komente 0