A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albrim Llapqeva

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Albrim Llapqeva është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Albrim Llapqeva vjen prej nje familjeje te njohur muzikantesh. Ai ka studiuar ne Fakultetin e arteve muzikore. Si ne femijeri e ka pelqyer shum muziken dhe tani filloi ta marre seriozisht. Më datë 14 Gusht 2014, Albrim Llapqeva publikon videoklipin "Nuk Je Okej", tekstin e te ciles e ka shkruar Fatmir Muja, kurse videoklipi nga Max Production. Më datë 3 Tetor 2015, Albrim Llapqeva publikon videoklipin "X E Ke". Më datë 16 Dhjetor 2016, A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Herolind Iseni (Lindi)

Dukati

Zeid

I2rejt

Loni Gashi

Mistiku

Granit Ahmeti

Ex Wolf

Ram Kukaj

Kia


Tags: Albrim Llapqeva

Albrim Llapqeva në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019