TEKSTESHQIP

Albulena Ukaj
Injorant
Lyrics

hera e dyte qe me ty rri
e me thua emrin spo ta di
ti je nje zero dhe do te jesh i till ISHALLA ban ma mir.(ishallah)
mos t'kam lendu doshta di kur
dikush si un s'harrohet kurr
mos te lendova me heret une ty
e tash po don me ma kthy

REF:(2)
Injorant ne zemer injorant ne jet
veq mendjemadhsi asgje s'te ka mbet
injorant ne zemer injorant keshtu je garant

hera e dyte qe me ty rri
e me thua emrin spo ta di
ti je nje zero dhe do te jesh i till ISHALLA ban ma mir. (ishallah)
mos t'kam lendu doshta di kur
dikush si un s'harrohet kurr
mos te lendova me heret une ty
e tash po do me ma kthy

REF:(2)
Injorant ne zemer injorant ne jet
veq mendjemadhsi asgje s'te ka mbet
injorant ne zemer injorant keshtu je garant

DËRGOI: