TEKSTESHQIP

Albulena Ukaj & Kushtrim Tahiri
Këngë Dasmash 2021
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Dasmash 2021" kënduar nga Albulena Ukaj & Kushtrim Tahiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.