A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alex (Asdren Shabani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Asdren Shabani
BIOGRAFIA: Alex (Asdren Shabani) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Artisti i ri Asdren Shabani i njohur si Alex eshte pjese e MishMash Entertaiment, label i drejtuar nga Blero. Më datë 15 Nëntor 2015, Blero publikon videoklipin "Pse", në bashkëpunim me Alex. Më datë 4 Mars 2016, Alex publikon videoklipin "Ti Po Don", në bashkëpunim me Mariën. Më datë 31 Tetor 2016, Alex publikon videoklipin "Jeshile". Më datë 19 Shkurt 2017, Alex publikon videoklipin "Ku Je". Më datë 23 Qershor 2017, Franques publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Mishmash Entertainment

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

B-Bami

Lil Ami

Biggi

Rron KRZ

Oran G

Double A

Bigg V

WhoBrave

Bidaki

Scorpion


Tags: Alex, Asdren Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019