Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezirja - Skandal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Arti eshte hedhur
arti ka vdekur
arti eshte tredhur dhe me smund te lindi
Shpresa ka ikur
truri eshte fikur
jeta jone hedhur ne kuti votimi
Une s'kam moral
dhe jam e perdale
Ne pjedestal
ngrihet nje skandal

Un jam nje perbindesh qe jeton
zemra s'me punon
nje mashtrim I plote
por ti me beson
cdo dite mbijetoj per nje tjeter skandal

Une jam e poshter
une jam e tmerrshme
un jam kompleksi qe ti sheh te vetja
Merre benzinen
dhe me ver flaken
merri te gjitha me ler vetem famen.
Une s'kam moral
dhe jam e perdale
Ne pjedestal
ngrihet nje skandal
Alex Seitaj
Publikimi: 12/05/2021
Mix Master: Marko Polo


Vezirja - Skandal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skandal".
3. Video është e këngës "Skandal", por nuk këndohet nga Vezirja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0