Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezirja - Xixa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Glitter in the bag)
Na mbyti kudo gjyra gri
kur njerzit mendojn bardh e zi
kam hap dollapin sot
dhe rrobat gjith pertok
kush s'me pelqen direkt do shkoj ne kosh.
E njejta gje vlen dhe per ty
sepse je nje mish me dy sy
un dua variacion
dhe kur ti s'ma ofron
ne kosh dhe ti do shkosh, unfollow dhe bllok.

Kjo bota ime babe
nuk ka vend per njerzit "bland"
prandaj nese perbrenda ti ndihesh gri
ta tregoj un stilin tim.

Xixa ne sy, ne fustan xixa shtoj ngado
dhe ne 2000 vete, vetem Vezin ti dallon
nuk ma ndjen, kur ti me veshtron
xixa shtoj me shum, derisa dhe diellin ta verboj.
Xixia xixellon
xixa xixellon
kjo xixa mom esht glitter bomb!

Unfollow dhe block babe
per ty s'mbohet vone
se ka shum si ty babe
vetem une jam ikone
Mama tpertyp, kur je rryp, si big bubble te shtyp dhe kur shija te shkon te peshtyn.
I got the crown, te gjith e dine
un jam the diva, ti je anonim.
(Refren)
One two three ngrihen kokat dalgadal
ne cdo dhome qe un hyj vemendjen un e marr
dhe per ty qe pretendon se nuk di se kush un jam
po ta them vetem nje here, ta mbash mend sa te jesh gjalle
Jam your motherf***king queen.
(refren)


Ky tekst u dërgua nga Queen KleaAlex Seitaj
Publikimi: 25/01/2022
Mix Master: Marko Polo
Videography: Olsi Bogdani
Special Thanks: Xhesika PoloVezirja - Xixa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xixa".
3. Video është e këngës "Xixa", por nuk këndohet nga Vezirja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0