TEKSTESHQIP

Ali Krasniqi & Ise Llapqeva
Elifi I Madh
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Elifi I Madh" kënduar nga Ali Krasniqi & Ise Llapqeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.