Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Besame (Feat. Ingrit Gjoni & Xhero)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10

jeton ti in my dream
cdo nate edhe nje enderr tjeter
t'me doje sa un ty
ty do ta falja falja jeten

do do do do do do do do do do
do do do do do don't wake me up(x2)

Hey,
besame besame ti amo i love you
besame besame ti amo i love you

nuk ka me bardh e zi
jetojm te dy realitet tjeter
te vetem un dhe ti
sdua tkemi kujtimin e vjeter

do do do do do do do do do do
do do do do do don't wake me up(x2)

Hey
besame besame ti amo i love you
besame besame ti amo i love you(x3)

Syn a mujna per 1 minut une e ti me harru tkalumen
jena tu e pa te dy qe pa njoni tjetrin smunem
cdo nat ti ku t’ jem une se me mperciell cdo hap
ti po thu sje per me bo prap po mrri ngat si bodyguard fuck
kur e thu per gjithcka killin
kshu po te rri shum hot chilli
e di qe do me tpas ngat secili
po na po ja nijm vec vazhdo trilli
xhero living la vida loca amo kys koha blero
jan me shum se 3 arsye per me t thon kthehu


Ky tekst u dërgua nga  dini98   etlidaAlida Duka
Featuring: Ingrit Gjoni
Publikimi: 12/12/2014


Alida - Besame
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besame".
3. Video është e këngës "Besame", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 1