TEKSTESHQIP

Alida
I Wanna Be On
Lyrics
(Feat. Stine)

okej put it down now
you wanna see me dance now?
ok haha
oh baby baby babeeee...

reflekton kur diçka haha
me jep zemer qe te bej gjithqka
ti mendon (hey)
se une bej shaka
ti je i imiiii
ngado qe shkoj une bukur ja kaloj
veç per ty veç per ty
veç per ty une po mendoj
s'ta tregoj
se nuk dua t'nënvleresoj
ideen e kthimit

REF:x2
mua do me kesh gjithandej(gjithandej yo)
gjersa une me ty jam edhe kur flej(edhe kur flej yo)
ta kam dhene une celsin eshpirtit
qe te marr une castin e flirtit
nuk ti jap te gjitha se te defrej(te defrej yo)
do ti marr te gjitha se s'te genjej,(ste genjej yo)
ti nenshkruaj lidhjen e vitit
te marresh dashurine e instiktit.

Kam menduar per nje fjale
qe goja jote kurr se tha
sa te veshtire e ke tipin tim
pse ben kot vipin
paramendo se une ty mbi gjithshka
e kam vënë edhe pse syri nuk e pa
me vjen inat dhe per fajin tat
une bëra hitin

REF:x4
mua do me kesh gjithandej(gjithandej yo)
gjersa une me ty jam edhe kur flej(edhe kur flej yo)
ta kam dhene une celsin eshpirtit
qe te marr une castin e flirtit
nuk ti jap te gjitha se te defrej(te defrej yo)
do ti marr te gjitha se s'te genjej,(ste genjej yo)
ti nenshkruaj lidhjen e vitit
te marresh dashurine e instiktit.

DËRGOI: