TEKSTESHQIP

Alida, Ladi & Mulah G
Polizei
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Polizei" kënduar nga Alida, Ladi & Mulah G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt është lansuar para publikut i kompletuar me mjaft shije edhe me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e përgatiti Estia Film. Ky videoklip u publikua me datë 21 Korrik 2022. Muzikën, tekstin dhe arranzhimin e përgatiti Stine.