TEKSTESHQIP

Alida
Lass Sie
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lass Sie" kënduar nga Alida.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, ky materiali muzikor erdhi i finalizuar tek ne i plotësuar shumë bukur edhe me një videoklip muzikor, të cilin e përgatiti Estia Film. Videoklipi u publikua më 14 Dhjetor 2022. Tekstin, okestracionin dhe produksionin e punoi Stine.