Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Alil Kërkuti & Dana Jo - Give Me Love  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2019

2019-04-01T18:09:02

Më Shumë Nga

Dana Jo

Këngë e albumit:

"Wildlife"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Give Me Love" kënduar nga Alil Kërkuti & Dana Jo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alil Kërkuti & Dana Jo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Egy C - Give Me Love

Po du me tpas dhe nji her prap
vec ne te dy
Vec ne te dy nga te tjeret larg
Larg ne te dy
Sa kujtime me ty un
A thu ato me kohen iken
Sa kujtime i dhan fund
Sa shpejt u treten dhe u fiken

Ajajaja
Une e ti mo sjena bashk
Dhe kohen dot se kthej mo pas
Jo kohen nuk e kthej mo
Kohen nuk e kthej mo
Kthej mo
Ajajaaj
Jo ne te dy smund tjemi larg
Sot erdhi koha me u kthy prap
Sonte ne te dy prap sonte ne te dy prap

Sonte du me tni
Jo nuk du me tlon
Ju gare now
Garre now
Sonte du me tni
jo nuk du me tlon
Na give me love
Give me love
Na give me lov
Give me love
Na give me love

Sonte a mthu a pom nin a po  nin
A harrove dashnin
Sa shpejt qe i harrove ato qe i patem
Qe i patem ne
Sonte tkujtoj por ti se din
Jo jo se din
Se malli o mka djeg per ato qe i patem

Dorina Tiko - Give Me Love

Come on you give me love give me love give me love
Come on you give me love give me love love love
Come on you give me love give me love give me love
Give love give me love to me

Pse thu eshte vone
Atë që kena pas ne dikur ti nuk munesh me lon
Nuk bën dikush tjeter që vëndin jo mu me ma zon
Shpirti shume po m'rëndon nëse zemër ti shkon më dëgjon
Ka Je Ka Je Ka Je

Me kilometra metra
Zërin ta du si atëherë
Me milimetra metra
Terheqjen nga ty unë e ndjej

Sikur atëher sikur atëher
Të jemi edhe një herë
Mundesh me m'çel
Mundesh me m'çel
Ndjenjën ti edhe njëherë

Come on you give me love give me love give me love
Come on you give me love give me love love love
Come on you give me love give me love give me love
Give love give me love to me

Pse thu eshte vone
Atë që kena pas ne dikur ti nuk munesh me lon
Nuk bën dikush tjeter që vëndin jo mu me ma zon
Shpirti shume po m'rëndon nëse zemër ti shkon më dëgjon
Ka Je Ka Je Ka Je

Me kilometra metra
Zërin ta du si atëherë
Me milimetra metra
Terheqjen nga ty unë e ndjej

Sikur atëher sikur atëher
Të jemi edhe një herë
Mundesh me m'çel
Mundesh me m'çel
Ndjenjën ti edhe një herë

Come on you give me love give me love give me love
Come on you give me love give me love love love
Come on you give me love give me love give me love
Give love give me love to me

Rri me mua
Rri me mua
Mos e lër ktë gjë t'mbaroj
Ty të dua
Shumë të dua
Du vërtet të t'përqafoj

Ala të dua
Ala me mua
E nëse e nëse duhet të vuaj

Ala të dua
Ala me mua
E nëse e nëse duhet të vuaj

Sikur atëher sikur atëher
Të jemi edhe një herë
Mundesh me m'çel
Mundesh me m'çel
Ndjenjën ti edhe njëherë

Come on you give me love give me love give me love
Come on you give me love give me love love love
Come on you give me love give me love give me love
Give me love give me love to me

Britney Spears - Give Me Love

GIVE ME LOVE

Such a long time ago, I found you
in the street with your friends
your friends were so strung out
And I was taken in by your false blue eyes
your kiss feels like a drug, your touch feels like the sky

What am I supposed to do with someone as screwed up as you
What am I supposed to do, when my heart is stuck on you

Give me love
Give me all that you got
Take me, forget the drugs

Give me love
Give me love
Take me, forget the drugs

I wanna come around today, but something is in my way
I'm scared to be there, I don't know what I might see
Demons make a fool of you, I know what you're going through
but the night won't be long, tomorrow they'll be gone

So what am I supposed to do with someone as lost as you
So what am I supposed to do when my heart is stuck on you

Give me love...
Më Shumë Këngë Nga Alil Kërkuti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet