TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti & Dana Jo
Give Me Love
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Give Me Love" kënduar nga Alil Kërkuti & Dana Jo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas kurimit të të gjitha detajeve, ky krijim muzikor finalizohet tek audienca e gjerë i ilustruar në dimensionin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 1 Prill 2019.