TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti
T'ka Prish Fama
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'ka Prish Fama" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Dilemës klip po, apo klip jo, i është dhënë një përgjigje, pasi ky produkt muzikor prezantohet online i përpunuar nga ana vizuale me videoklip, për të cilin u përkujdes Fullmoon Production. Videoklipi u publikua më 1 Janar 2020.