Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisa Opari Luzi - Distance Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hoe denk je dat ik kan slapen?
Denk je nu dat ik zonder jou kan?
Vertel me nog dat verhaaltje
Van ons samen, met jou als mijn man

Ti e di, me vete të kam marrë
Flas me zemrën, se në zemër ty të mbaj
Trendafilit, fletët i janë tharë
Është kujtimi i ditës sonë të parë

Kam mbet
Atje
Ku xhan, xhan
Xhan me the

Të pres
Me pret
si shi ne verë të nxehtë

Hou me vast, ik weet dat het wel gaat
Heb vertrouwen, vertrouw me, kijk me aan
En ik geef alles op voor jou
Kom naar mij, ik laat je nooit meer gaan

Kam mbet
Atje
Ku xhan, xhan
Xhan me the

Të pres
Me pret
si shi ne verë të nxehtë

E ndjej
E ndjej
Gjithe kuptimin jetes sime
ti ia jep

Ti po vjen
Une e ndjej
Gjithe kuptimin jetes sime ti ia jep

Dhe pse në distancë
Dhe pse ti je larg
Kilomemtrat jo nuk na ndajne (2 here)


Ky tekst u dërgua nga Robin van der BiessenAlisa Opari Luzi
Publikimi: 01/03/2021
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti & Alisa Opari Luzi
Produksioni: Enis Mullaj
Video Produksioni: Daan Schuurmans


Alisa Opari Luzi - Distance
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Distance".
3. Video është e këngës "Distance", por nuk këndohet nga Alisa Opari Luzi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alisa Opari Luzi:


Komente 0