Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisa Opari Luzi - True Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Një në një milion
Je ti zemra ime
True love
Just true love

Do you hear my voice?
Janë veç dy fjalë
Do you hear my voice?
Kur të them unë
True love, just the two of us

Nëse jeta ka
Një vend në parajsë
Vetëm për ata
Për ata that true love
Just the two of us
True love
I can feel that true love

Udhëton me mua në çdo çast
Udhëtojmë të dy ne bashkë
Trupi im, bota jote
Udhëtojmë në k’të botë në bashkë

Nëse jeta ka
Një vend në parajsë
Vetëm për ata
Për ata that true love
Just the two of us

Nëse jeta ka
Një vend në parajsë
Vetëm për ata
Për ata that true love
Just about the two of us
True love
Për ata that true love
Just about the two of us
True love
I can feel that true love
Alisa Opari Luzi
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj


Alisa Opari Luzi - True Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "True Love".
3. Video është e këngës "True Love", por nuk këndohet nga Alisa Opari Luzi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alisa Opari Luzi:


Komente 0