Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Alketa Vejsiu - Ekzistoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Alketa Vejsiu"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2002
Dua detin te afroj,
Dua naten ta largoj,
Dua diten une te zgjoj,
Dhe te them se egzistoj,

Dua naten ta rrembej,
Dua henen ta genjej,
Dua hijet t’i largoj,
Dhe te them se egzistoj.

Do gjej nje fjale,
Ta hedh ne leter,
Botes se vjeter
Do ti gjej nje emer tjeter.

Do gjej nje fjale

diku te mbetur,
Nje shpirt I etur do ta zgjoj
Boten e fjetur

Kartolina (1)

2018-06-10 20:23:13
Dua detin te afroj,
Dua naten ta largoj,
Dua diten une te zgjoj,
Dhe te them se egzistoj,

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Alketa Vejsiu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet