Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alma Bektashi - Nuk Ka Tjeter Si Ai

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ka Tjeter Si Ai".
3. Video është e këngës "Nuk Ka Tjeter Si Ai", por nuk këndohet nga Alma Bektashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alma Bektashi - Nuk Ka Tjeter Si Ai  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Teksti:

Armand Trebicka

Këngë e albumit:

"Më Mungon"

Pjesëmarrëse në

VFM 2003

Komente

2 🔥

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Nje dit zemra me ndaloj
zemra me ndaloj
djalin qe un e desha shkoj djali se'q me shkoj

Nje dit zemra me ndaloj
zemra me ndaloj
djalin qe un e desha shkoj djali se'q me shkoj

Ref;
Zdo te mund te dua tjeter nuk ka tjeter si ai me mungon sa me mungon ai oj zemer ti nuk e kupton
Zdo te mund te shoh te tjeret jo si ty nuk ka ne bot me mungon sa me mungon oj zemer ti nuk e kupton

Nje dit malli me pushtoj malli me pushtoj djali mua me harroi djali me haroi (2x)

Ref: Zdo te mund te dua tjeter nuk ka tjeter si ai me mungon sa me mungon ai oj zemer ti nuk e kupton
Zdo te mund te shoh te tjeret jo si ty nuk ka ne bot me mungon sa me mungon oj zemer ti nuk e kupton(2x)


Më Shumë Këngë Nga Alma Bektashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet