TEKSTESHQIP

Alma Bektashi
Vjen Një Çast
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vjen Një Çast" kënduar nga Alma Bektashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.