Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Daci - Per Ty Lulja E Fundit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/12/2012

2012-12-25T17:34:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ty Lulja E Fundit" kënduar nga Alma Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alma Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alma Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet