Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Alsked Rrenja - Celine (Instrumental)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2018

2018-03-27T21:37:37

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim GiciKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Celine (Instrumental)" kënduar nga Alsked Rrenja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alsked Rrenja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alsked Rrenja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet