TEKSTESHQIP

Alternative
Drame Mature
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Drame Mature" kënduar nga Alternative.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, produkti muzikor erdhi i kompletuar në sferën vizuale me një videoklip muzikor, produksionin e të cilit e krijoi Shqipja Master. Videoklipi u publikua me datë 18 Mars 2011. Komponues i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit është Jonald Haxhia, teksa këngën e orkestroi Solon Zenetzis.