TEKSTESHQIP

Alternative
Egoiste
Lyrics
(Feat. Mimoza Jolldashi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Egoiste" kënduar nga Alternative.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, produkti muzikor u lansua në tregun e gjerë të muzikës i realizuar nga ana vizuale edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 3 Prill 2013. Melodia dhe teksti u realizua nga Jonald Haxhia, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Bledi Telha.