TEKSTESHQIP

Altin Myftari
Patos Mallakaster
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Patos Mallakaster" kënduar nga Altin Myftari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor bëhet i disponueshëm tek audienca e gjerë në prizmin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 4 Prill 2019. Për melodinë dhe për arranzhimin është përkujdesur Valter Beqo.