Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Ranxha - Pellumbeshe E Vogel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Me Trashegime"

Komente

Asnjë Koment

02/02/2017

2017-02-02T16:58:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pellumbeshe E Vogel" kënduar nga Altin Ranxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Altin Ranxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Altin Ranxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet