Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Shira - Lule Jasemina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Jasemina".
3. Video është e këngës "Lule Jasemina", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Shira - Lule Jasemina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Muzika:

Jurgen Shira

Video Produksioni:

SWART

Komente

Asnjë Koment

06/08/2015

2015-08-06T10:06:50+00:00Strf1:
Moj e bukura e pranverës
Stina të solli tek unë
Si një fllad i ngrohtë me erën
Dashurinë ti po ma lun
E kam dit je ma e mira
Më mungon në shpirtin tim
Eja zemër eja shpirt
Në sytë e mi ti jep veç dritë

Ref(2x):
Ah moj lule jasemina
Çmë ke bërë për aspirina
Ah moj lule jasemina
Të kam thënë që je e imja

Strf2:
Pse s'beson fjalët e mija
Zemra ty nuk po të gënjen
Moj e bukura jasemina
Me këto ledhe po më çmend
Je bo trendi me shumë ngjyra
Fal aromën dashuri
Dua të të kem për vete
Ty moj lulja jasemin

Ref(4x):
Ah moj lule jasemina
Çmë ke bërë për aspirina
Ah moj lule jasemina
Të kam thënë që je e imja


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet