Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Arome Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  17

Kur nje lumturi,
kthehet ne vetmi
S'ka ilac per zemren,
jo nuk ka sherim.
Dhimbjen po e mbys
Veten po e pys
Pa ty si t'jetoj
Edhe te harroj.

[REF]
Nga shpirti ti me ike
Nuk mund te kem me mike
Aroma e dashnis u kthy ne pije alkoolike (x2)

Po kalon nje nate
vetem ne banak
Nuk ka mbet asgje
Vec alkool ne gjak.
Dhimbjen po e mbys
Veten po e pys
Pa ty si t'jetoj
Edhe te harroj.

[REF]
Nga shpirti ti me ike
Nuk mund te kem me mike
Aroma e dashnis u kthy ne pije alkoolike (x2)

Nga shpirti ti me ike
Nuk mund te kem me mike
Aroma e dashnis u kthy ne pije alkoolike.


Ky tekst u dërgua nga AngieAltin Shira
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/03/2017
Muzika: Jurgen Shira
Teksti: Petro Xhori
Video Produksioni: Pro Video


Altin Shira - Arome Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arome Dashurie".
3. Video është e këngës "Arome Dashurie", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:


Komente 0