Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Altin Sulku - Dasma Jon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma Jon".
3. Video është e këngës "Dasma Jon", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Altin Sulku - Dasma Jon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Më Fal"

Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T11:56:17+01:00sonte do ta diegim naten por si flak
le te bjen dahullet ritmi te mar zjar
hajde kapur dore per dore
vallja jone krushqi dasmore
nata jone jo kure te mos mbaroje

hajde djegim sont shamine
te gjidh sot kemi gezime
hajde gotat ti cakrojme
dhe nga zemera te uroj

trashegime cifti i ri
paci gjithemone lumturi
te gjithe duart ti bashkojme
vallja te mos pushoje

hajde nuse dile ne valle si pulbardhe
shamine e beqarit digje more djale
hajde kapu dor per dor
vallja jone krushqi dasmore
nata jone jo kure te mos mbaroje

hajde djegim sot shamine
te gjithe sot kemi gezime
hajde gotat ti cakrojme
dhe nga zemera te uroj

trashegime cifti i ri
paci gjithemone lumturi
te gjithe duart ti bashkojme
vallja te mos pushoje

hajde djegim sot shamine
te gjithe sot kemi gezime
hajde gotat ti cakrojme
dhe nga zemera te uroj

trashegime cifti i ri
paci gjithemone lumturi
te gjithe duart ti bashkojme
vallja te mos pushoje


Ky tekst u dërgua nga Korcarke
Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë